Automobilių servisas

Kokybiškas Jūsų automobilio aptarnavimas

Pagrindinis / Apie mus

Apie mus

Autoservisas Voltmaster: kas mes?

“VOLTMASTER” nuo 2010 metų sėkmingai dirbantis ir nuolat plečiantis savo veiklą autoservisas. Kokybiškai ir greitai nustatome ir remontuojame visus automobilio elektroninės ir mechaninės dalies gedimus. Svarbiausia mūsų darbuotojų užduotis — atlikti automobilio aptarnavimo ar remonto paslaugą taip, kad klientas liktų patenkintas ir vėl norėtų atvykti pas mus, kai ateis laikas kitam automobilio aptarnavimui ar remontui. Šiuolaikiniams moderniems automobiliams reikalingas meistras, kuris yra ne tik puikus mechanikos specialistas, tačiau kartu ir diagnostikos magas, elektronikos inžinierius bei nuolatinis studentas. Tai yra nelengvas, bet labai jaudinantis darbas. Kaip tikras detektyvas, meistras turi visų pirma išsiaiškinti problemas, išskaidyti galvosūkį ir vėl jį sudėti, kad viskas puikiai veiktų. 

Kodėl mūsų autoservisas?

Geras autoserviso darbuotojas – tai smalsumo, nuolatinio mokymosi, stiprios intuicijos, patirties, dedukcinių samprotavimų, tvirtų rankų bei veržlių pirštų derinys. Ir svarbiausia – jis tikrai myli savo darbą. Mūsų autoserviso meistrai nuolat kelia savo kvalifikaciją, gilinasi į techninę literatūrą ir naudoja pažangią įrangą, kad galėtų aptarnauti vis sudėtingėjančius modernius automobilius.

Geras autoservisas, kuriame dirba atsidavę darbuotojai yra aukso vertės. Radę gerą automobilių servisą laikykitės jo ir pasakokite draugams, nes mums visiems yra reikalingas patikimas transportas. Jei turite bėdų su savo automobiliu ir matote, kad tai gali būti susiję su elektronika, ar tiesiog norite kaip nors modifikuoti arba pagerinti savo transporto priemonę, susisiekite su mumis arba registruokitės mūsų svetainėje.

 • positive review  Rekomenduoju! Labai greitas ir kokybiškas aptarnavimas, kvalifikuoti meistrai, kurie išmano savo darbą!

  Silvija Kraujalienė Avatar Silvija Kraujalienė
  15.09.2019

  positive review  Labai rimti vyrukai,greit susitvarke mano automobili!

  Tomas Žemaitis Avatar Tomas Žemaitis
  21.02.2019

  positive review  lb gerai kokybiskai atlieka savo darba!!rekomenduoju!!!

  Jelena Lucinina Avatar Jelena Lucinina
  03.12.2018
 • positive review  Super paslaugumas ir darbo kokybė

  Kestas Rudalevicius Avatar Kestas Rudalevicius
  10.08.2018

  5 star review  Puikiai ismano automobiliu elektronika bei labai kokybiskai bei greitai atlieka savo darba :).

  Adam Zdanowicz Avatar Adam Zdanowicz
  03.04.2018
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram
Vk