Automobilių servisas

Kokybiškas Jūsų automobilio aptarnavimas

Pagrindinis / Tinklaraštis / Programinis CRASH DATA šalinimas iš AIRBAG SRS blokų

Programinis CRASH DATA šalinimas iš AIRBAG SRS blokų

AirBag oro pagalvės tai sistema, skirta tik vienam panaudojimui. Automobiliui susidūrus su kokiu nors objeku pagalvės iššoka, tokiu būdu apsaugodamos vairuotoją ir keleivius nuo smūgio. Po avarijos oro pagalvių sistemą reikia keisti. Po tokios situacijos reikia skirti dėmesio SRS elektroninio bloko, kuris yra atsakingas už pasyvosios saugos sistemos veikimą, remontui. Gamintojas suprojektavo šį modulį tik vienai operacijai, po kurios įrenginys turi būti pakeistas. Nepaisant to, pasinaudojus mūsų paslaugomis, iš SRS modulio galima pašalinti informaciją apie aktyvuotas pagalves (CRASH) ir įrenginys veiks visu pajėgumu! Būna situacijų, kai neįmanoma savarankiškai atkurti/prasiūti bloko, ko nerekomenduojame daryti be specialių įgūdžių arba įrangos. Tokiu atveju galite atsiųsti mums bloką paštu, o mes jį atstatysime ir išsiųsime Jums atgal. Jums tereikės įdėti jį atgal į automobilį. Norėdami sužinoti darbų kainą atsiųskite SRS oro pagalvių valdymo bloko numerį, pagal kuri telefonų arba el. paštu galėsime suteikti visą informaciją.

Kas yra CRASH DATA šalinimas ir kodėl jis toks svarbus?

Išsiskleidus oro pagalvių sistemai į valdymo bloką automatiškai įvedamas specialus įrašas apie avariją. Gamintojų teigimu, po avarijos įrenginys turi būti pakeistas nauju, tad įrašas apie avariją blokuoja tolimesnį jo veikimą, net jei pati sistema nėra pažeista ir gali puikiai funkcionuoti. Pašalinti duomenis apie „CRASH DATA“ programiniu lygiu yra gana sudetinga ir ne kiekvienas specialistas gali susidoroti su tokia užduotimi. Tačiau tai nereiškia, kad įrašo apie avariją ištrinti neįmanoma.

Mūsų meistrai žino kaip tą padaryti ir gali greitai sutvarkyti jūsų AirBag modulį.

Daugelis vairuotojų nepaiso SRS gedimų signalų, klaidingai manydami, kad po bet kokio gedimo neišvengiamai reikės keisti valdymo bloką, o tai gana brangu. Verta žinoti, kad natūralus SRS valdymo bloko nusidevėjimas įvyksta ne anksčiau kaip po 10 metų. Jei automobilis nėra senesnis nei 10 metų, tai reiškia, kad SRS blokui reikia atlikti arba smulkų taisomąjį remontą esant mažam gedimui arba rimtesnį remontą po eismo įvykio.

Pašalinsime visus SRS oro pagalvių sistemos ir jos elektroninio bloko veikimo sutrikimus, prireikus pašalinsime „CRASH DATA“, kad Jūsų blokas būtų toks, koks buvo iki avarijos. Teikiame techninę pagalbą valant SRS blokus internetu. Jei Jums nepavyksta atstatyti kokio nors bloko, atsiųskite jį mums. Pasistengsime jį kuo greičiau sutvarkyti ir išsiųsime Jums atgal. Turime didelę duomenų bazę – SRS tiek senų, tiek naujausių automobilių su procesoriais MAC, XC23xx, SPC, „Renesas“ ir kt.

crash data srs tc222 ford

Susisiekime

Palikite užklausą ir netrukus su Jumis susisieksime

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram
Vk